Players Utilities
VLC Media Player

نرم افزاری مناسب برای کاربران مکینتاش با قابلیت پخش از تمامی فرمت ها از جمله MKV و زیرنویس فارسی می باشد. همچنین بدلیل بهنیه بودن این نرم افزار سرعت اجرا و پخش بالایی را خواهید چشید.

Chrome

دلیل اصلی موفقیت کروم سادگی و سرعت بسیار بالای این مرورگر قدرتمند می باشد. از مزیت های گوگل کروم می توان به امنیت، سرعت بالا در بارگزاری صفحات، جلوگبری از خطرات احتمالی Spy-Ware و سازگاری کامل با وبسایت ایران فیلم می باشد.

iZip

ابزاری کاربردی و قدرتمند برای مشاهده ، ساخت و مدیریت فایل های فشرده می باشد. به وسیله این نرم افزار همانند WinRAR می توانید فایل های Rar و Zip را به سادگی اکسترکت کنید.

HJSplit

نرم افزاری بسیار ساده و کم حجم مانند Winrar، اما کاربردی می باشد. نرم افزار فایل مورد نظرتان را در چندین فایل با فرمت های ۰۰۱ ، ۰۰۲ ، ۰۰۳ و … تقسیم می کند. با کمک Join نرم افزار هم می توانید پارت های ۰۰۱،۰۰۲ و … را یکپارچه و فایل اصلی بدست اورید.

Folx

Folx یک دانلود منیجر قدرتمند و هوشمند با ویژگی های بسیاری است که جایگزین IDM برای مک می باشد. مزایای این نرم افزار دانلود در زمان بندی تعیین شده، دارای پلاگین برای Chrome، قابلیت دریافت سرویس از تورنت می باشد.